Продаж дуба на території України через державну електронну площадку Прозорро.Продажі

Дуб, як і інший різновид лісу, є цінним продуктом. З метою придбання деревини за максимально вигідними цінами, багато виробників користуються шахрайськими схемами. Уряд України це розуміє, тому не так давно розробило законопроект за правилами якого з 2020 року реалізація повинна проходити виключно на публічних торгах з використанням офіційного державного сайту Прозорро.Продажі.

Доцільність реалізації деревини через державний портал Прозорро.Продажі

Розроблений Урядом України законопроект має на увазі під собою висновок ринку лісу з тіні, що автоматично зможе забезпечити додатковий приплив капіталу в державний бюджет. За попередніми підрахунками представників Міністерства економіки, сума доходу складе понад 20 млрд. Гривень на рік.

В цілому, офіційний державний сайт Прозорро.Продажі sale.uub.com.ua відрізняється наявністю інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, тому навіть недосвідченим користувачам буде просто розібратися з принципами його роботи. У разі необхідності завжди можна звернутися до кваліфікованих фахівців служби підтримки ресурсу або ознайомитися з розділом «Допомога». Зверніть увагу, створення особистого кабінету здійснюється через акредитовані майданчики, серед яких ТБ «Українська біржа торгів». До основних її переваг прийнято відносити:

  1. логічна структура — максимально спрощений інтерфейс;
  2. широкий асортимент публічних торгів в категорії лісової продукції;
  3. мінімальний розмір стартової ціни при організації публічних торгів;
  4. можливість одночасно брати участь в декількох лотах.

Зверніть увагу, незалежно від обраного лота, від безпосередніх учасників вимагається внести гарантований заставний платіж. Його розмір прямо залежить від стартової ціни, яка була встановлена ​​в публічних торгах. Відмова тягне за собою неможливість реєстрації в сюжеті лоті.

Як брати участь в торгах по реалізації дуба через державний сайт Прозорро.Продажі

Невід’ємною частиною прийняття участі в публічних торгах є реєстрація особистого кабінету на офіційному державному порталі. Однак зробити це можна тільки за умови використання акредитованої майданчика ТБ «Українська біржа торгів». Що характерно, на сайті дублюються всі без винятку аукціони, що проводяться на Прозорро.Продажі https://sale.uub.com.ua/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-u-m-rivne-sale-uub-com-ua . Процедура створення особистого кабінету на увазі дотримання нескладної інструкції:

  1. Перехід на стартову сторінку ТБ «Українська біржа торгів». Користувачеві необхідно натиснути на кнопку реєстрації, після чого відкривається спеціально розроблена форма. У ній вказуються достовірні дані про фізичну або юридичну особу — в залежності від того, хто саме буде брати участь в публічних торгах.
  2. Отримання ідентифікатора для подальшої авторизації в особистому кабінеті.
  3. Перехід в розділ з відкритими торгами.
  4. Вибір аукціону для подальшого в ньому участі.
  5. Внесення гарантованого заставного платежу.

За кожним лотом закріплена персональна стартова ціна. Зверніть увагу, в залежності від рівня конкуренції, базова сума може бути істотно завищена. При цьому в кінцевому підсумку переможець в будь-якому випадку залишається в плюсі, так як отримує продукт за мінімальною собівартістю. Про це свідчать численні відгуки не тільки колишніх учасників аукціонів, а й самих виробників лісу, зокрема дуба. При наявності додаткових запитань завжди можна звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців служби підтримки по електронній пошті або номером гарячої лінії.

Об авторе

mediaosvita