Торгівля сирою нафтою

Оскільки попит і пропозиція на газ не дуже сильно реагують на зміну цін, коливання цін на газ мають тенденцію бути значними. Зміна ціни на газ часто впливає на решту економіки.

Більшості людей в розвинених країнах бензин потрібен, щоб дістатися до роботи, в школу або навіть в магазин за їжею. Я не хочу відмовлятися від чого-небудь і від бажання платити більше, але всі інші знаходяться в тому ж човні. Отже, ціни на газ повинні різко зрости, щоб споживачі змінили свою поведінку. Газовим компаніям також необхідно отримувати такий великий прибуток для фінансування розробки нових газових родовищ.

Де можна торгувати нафтою

Високі ціни на газ означають бум для газової промисловості і часто зростання для інших галузей. Кожному, хто користується традиційним автомобілем, раптово доводиться платити більше за бензин, тому у нього менше наявного доходу на інші товари. Вплив високих цін на газ часто більший для людей з нижчими доходами.

З іншого боку, низькі ціни на газ зазвичай означають зростання для нафтових компаній і бум для інших галузей. Газові компанії вважають, що їх дорогі інвестиції в гідророзрив і морські свердловини втрачають гроші.

Інші компанії раптово бачать падіння витрат на електроенергію і зростання прибутку. Нижчі транспортні витрати, як правило, приносять користь і стимулюють торгівлю. В кінцевому підсумку споживачі бачать, що їх наявний дохід збільшується в міру зниження витрат на паливо.

Інформацію про ринкові ціни на газ можна знайти на сайті www.ueex.com.ua/exchange-quotations/natural-gas/.

Торгівля сирою нафтою пропонує відмінні можливості для отримання прибутку практично в будь-яких ринкових умовах завдяки її унікальному становищу у світовій економічній і політичній системах. Нестабільність енергетичного сектора різко зросла в останні роки, демонструючи сильні тенденції, які можуть забезпечити стійку віддачу від короткострокових коливань і довгострокових тимчасових стратегій.

Учасники ринку часто не можуть повною мірою скористатися коливаннями цін на нафту або тому, що вони не усвідомлюють унікальних характеристик цих ринків, або тому, що вони не знають про приховані пастки, які можуть з’їсти прибуток. Крім того, не всі фінансові інструменти, орієнтовані на енергетику, розроблені однаково, і деякі з цих цінних паперів, ймовірно, дадуть позитивні результати.

Об авторе

mediaosvita